Poligrafia

Zamówienia:

515 94 44 92

ZNAKI WODNE


* kliknij na zdjęcie aby powiększyć

W obecnych czasach papier używany do korespondencji powinien być nie tylko estetyczny ale również musi identyfikować misję i filozofię firmy, instytucji jak też indywidualnej osoby piszącej. Najwyższą formą tworzenia wizerunku poprzez papier jest możliwość stosowania papieru ze ZNAKIEM WODNYM.

Firmy, które szczególnie chcą zadbać o prestiż i zaufanie klientów, pokazując jednocześnie swój wizerunek firmy poważnej, godnej zaufania, bogatej i stabilnej finansowo powinny zadbać o prawidłową formę komunikacji.

Odpowiedni wygląd papieru a jednocześnie np. podpisanej na nim umowy, zaproszenia, życzenia itp. pozwala na budowanie odpowiedniego wizerunku firmy.

Znak wodny jest też istotnym elementem w zabezpieczeniu przed podrobieniem. Wartość tego zabezpieczenia zwiększa się w przypadku indywidualności tego znaku.

Tradycyjny znak wodny jest wytwarzany w procesie produkcji papieru. Jednakże koszt wytworzenia samego egutora często przekracza kilka tysięcy Euro. Dodatkowo cena tylko 1 ryzy odstrasza niejednego chętnego.

Na naszym papierze można drukować samodzielnie używając do tego ogólnie dostępnych technik: drukarek atramentowych, laserowych, offsetu.
Papier ten jest idealny do zabezpieczeń farbami ultrafioletowymi, ponieważ w świetle UV nie emituje żadnego widma (jest naturalnie ciemny).

Na indywidualne życzenia naszych klientów oferujemy dodatkowe zabezpieczenia w postaci nadruku elementów graficznych farbą zmienną optycznie.

Oferujemy także zadruk papieru wg Państwa projektu graficznego.

ZASTOSOWANIE ZNAKÓW WODNYCH:

ekskluzywny papier firmowy
ekskluzywny papier listowy
umowy
kontrakty
gwarancje
raporty szkolne
oficjalne pisma , podziękowania, życzenia
faktury
certyfikaty
akcje
bilety
dyplomy
świadectwa ukończenia kursów , szkoleń
zaświadczenia
zezwolenia
przepustki
wejściówki
licencje
bony towarowe, prezentowe, upominkowe
talony
kupony
wizytówki
inne

Copyright © 2013 Znak Wodny - Fabryka PaPieru

Design & Created by Agencja Interaktywna Web-Best